Mesto reaguje na uvoľňovanie protiepidemických opatrení, menia sa úradné hodiny

3052 x zobrazený


Mestský úrad v Žiline bude od utorka 1. marca fungovať v štandardnom režime. V reakcii na uvoľňujúce sa protiepidemické opatrenia sa upravia úradné hodiny. Klientske centrum v sídle úradu na Námestí obetí komunizmu 1 bude otvorené v pondelok, utorok a vo štvrtok od 7.30 do 15.30 hod., v stredu v predĺžených hodinách od 7.30 do 17.00 hod. a v piatok od 7.30 do 14.00 hod. 

V čase od 11.30 do 12.00 hod. sa v priestoroch klientskeho centra vykonáva pravidelná dezinfekcia, vtedy nie sú služby pre verejnosť k dispozícii.

Pri návšteve úradu je naďalej potrebné dodržiavať obvyklé protipandemické opatrenia. Povinné je prekrytie dýchacích ciest respirátorom, dvojmetrové rozostupy a dezinfekcia rúk. Odporúčané je meranie telesnej teploty. Priestorové obmedzenia klientskeho centra sa budú riadiť aktuálnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR.

Pracovisko Ohlasovne pobytu Žilina (evidencie obyvateľov) v Klientskom centre Ministerstva vnútra SR (v budove Europalace, Vysokoškolákov 33B) na žilinskom sídlisku Vlčince bude pre verejnosť k dispozícii v režime určenom ministerstvom či Okresným úradom v Žiline. Viac informácií nájdete na webe: https://www.minv.sk/?okresne-urady-klientske-centra&urad=28.


« späť / Aktuality zo Žiliny